Aksesor

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Aksesor per mbrojtjen maksimale te duarve, fytyres, dhe kembeve gjate stervitjes. Me ngjitje te forte dhe te rregullueshme, per tiu pershtatur me se miri formave trupore tuaja. Keto aksesor jane te rehatshem ne perdorim , te papershkueshme nga djersa dhe rezistente ndaj konsumit per nje mbrojtje me te mire. Keto pajisje do ju sigurojne rehati dhe siguri gjate perdorimit. Gjithashtu  te gjitha keto aksesor mund ti personalizoni duke i vendosur logon e biznesit tuaj.

Karakteristikat

Materiali : Poliester , Lekure

Permasat: XS,S,M,L,XL

Vendi i origjines: Kine

Certifikim: ISO

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme