Altoparlant Muzike me Bluetooth

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Altoparlant muzike me bluetooth dhe me bateri te rikarikueshme. I pershtatshem me laptope, pajisje MP3 ose mp4, TF , USB flash drive dhe cdo pajisje audio qe eshte e pajtueshme me bluetooth. Keto altoparlant ofrojn performance te mire pa nderhyrje, cilesi te larte dhe efikasitet. Gjithashtu mikrofoni do t’ju lejoje te beni telefonata pa duar dhe te degjoni personin tjeter me ze te larte permes altoparlantit. Nese jeni duke luajtur muziken tuaj dhe ju vjen nje telefonate, muzika do te ndalet dhe ju do te degjoni zerin e telefonit tuaj dhe do te vazhdoni te luani pasi te kete mbaruar telefonata. Altoparlant muzike me Bluetooth jane te certifikuara nga CE, FCC,ROHS.

Karakteristika

Materiali: Plastik

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 1.42 – 10Kg

Certifikimi: CE, FCC,ROHS

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme