Ambazhur

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Ambazhur i varur me forma te ndryshme i perbere nga xhami i lakuar me dizenjo sipas deshires tuaj, sjell elegance dhe stil ne hapesirat tuaja klasike apo bashkekohore. Realizuar nga struktura e perbere prej alumini, ky produkt do te ishte zgjedhja perfekte per te ndriçuar hapesirat tuaja te brendshme duke sjell elegance, stil bashkekohor dhe mundesi per t’u kombinuar me elemente te dekoreve tuaja me ngjyra gri, portokalli, te zeze,te kuqe etj. Kujdesuni per detajet qe bejne diferencen, qe shtojne stil dhe persosin funksionalisht dhe estetikisht hapesirat tuaja me nje cilesi te garantuar. Keto ambazhur jane te certifikuar nga BV, CCC, EMC, FCC.

Karakteristikat

Materiali: Alumin , Xham , Kristal

Permasat: Te ndryshme

Tensioni: 110V – 260V

Origjina: Kine

Çertifikimi: BV, CCC, EMC, FCC

Ngjyra: Te ndryshme

Produkte të ngjashme