Aparat Tensioni

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Aparat Tensioni dixhital eshte nje mates elektronik i cili mat tensionin e larte dhe te ulet te zemres. Matja e tensionit tani eshte nje proces me i lehte. Aparati vjen tani edhe me karikues per te mos blere me bateri ne market. Aparat Mates per tensionin i cili ben nje monitorim te thjeshte, te shpejte e te sigurt te presionit te gjakut. Aparat  tensioni ju ndihmon te masni dhe kontrolloni tensionin ne cdo kohe. Shume praktik dhe i thjeshte ne perdorim dhe mund te merret me vete kudo. Me butona dhe nje ekran te madh per ta pare te gjitha te dhenat e matjes. Gjithashtu ju mund te masni dhe rrahjet e zemres dhe pulsin duke krijuar dhe nje ide per shkakun e tensionit te larte. Ne menyre te tille ju do te eliminoni dhe rrezikun e te gjitha komplikacioneve apo semundjet e gjakut. Ndryshe nga nje aparat tensioni tjeter ky aparat eshte me i thjeshte dhe praktik ne perdorim. Me kete aparat tensioni do te jeni gjithnje te perditesuar me nivelin e tensionit tuaj. Ky aparat tensioni vjen tek ju i certifikuar nga CE dhe ISO.

Karakteristikat:

Materiali: Akrilik, Metal, Plastike

Burimi i energjise: Bateri, Elektricitet

Pesha: 208g

Forma : Te ndryshme

Certifikata: CE, ISO

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aparat Tensioni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme