Balancues Gomash (Nderues gomash)

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Balancues gomash ose ndryshe nderues gomash eshte nje paisje e teknollogjis se fundit. Sherben per ndryshimin dhe fryrjen e gomave te makinave, diametri i buzes se te cileve eshte midis 8 “-18”. Pjesa e krahut gjysme-automatik te lekundjes anesore sherben per te ndryshuar gomat. Struktura e levizjes e kater nofullave te shtrirjes automatike qe kapen ne pllaken e rrotullimit eshte mekanizem lidhes, i cili ka funksion sinkronizimi dhe qender fiksimi automatikisht kur mberthen nga jashte ne brendesi. Koka e punes eshte e veshur me krom te forte ne siperfaqe permes zjarrit te papritur me frekuence te larte, ky lloj procesi trajtimi siguron intensitetin, qendrueshmerine dhe rezistencen gerryese. Pllaka rrotulluese e punes ka qender sinkron dhe funksion rregullimi te imet te cilat e bejne funksionimin e nderruesit te gomave me te lehte dhe te qete. Ka pllake te trashe çeliku dhe ngurtesi super te forte. Eshte shume e lehte ne montimin dhe perdorimin e kesaj balancues gomash ose ndryshe nderues gomash.

Karakteristikat:

Materiali: Celik

Fuqia motorrike: 200W-1.1KW

Voltazhi: 110v/220v/380v

Diametri i rrotes: 13-24inch

Gjatesia e gomave: 4-13 “

Certifikim: CE / ISO9001

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Paketim: Karton,Dru

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balancues Gomash (Nderues gomash)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme