Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Bicikleta

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Bicikleta e kampioneve te crossfit vjen tek ne, per trajnim maksimal dhe efikas. Njezete kushineta topash te fiksuar ne pikat e boshtit qendror, ofrojne qendrueshmeri, rezistence ne te gjithe trupin. Targeton pjesen e siperme dhe te poshtme te trupit. Teknologji e bazuar ne rezistencen e Ajrit. Strukture ndertimi çeliku, me diametër 25”. Ulese e rregullueshme sipas gjatesise. Ekran dixhital qe tregon te gjithe specifikat e nevojshme(kalorite, distancen, shpejtesine, pulsin, etj). Eshte nje paisje shume e lehte ne perdorim dhe ndihmon shume ne humbjen ne peshe. Perberja e kesaj paisje eshte shume e fort. Ngarkesa maksimale eshte 180KG . Bicikleta eshte e certifikuar nga CE .

Karakteristika

Materiali: Çelik

Madhesia: 1230*620*1310MM

Pesha:60 kg

Diametri: 45 mm

Ngarkesa maksimale: 180KG

Certifikimi: CE

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme