Brava Smart

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Brava smart eshte nje produkte i sigurt per shtepine apo zyren tuaj. E vecante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes. Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj. Brava smart eshte e perbere nga nje material alumini e cila bene te mundur instalimin jasht te saj dhe nuk keni pse te shqetesoheni nga shiu.

Karakteristikat:

Veçori: Akses me Kartë, Gjurmë Gishtash dhe Njohje Fytyre
Materiali i Produktit: Alumin
Materiali i Derës: Drru, Alumin, Hekur, Çelik
Ngjyra: Sipas Dëshirës
Modeli: Sipas Dëshirës
Ruajte të Dhënash: Cloud
Aplikimi: Zyrë, Shtëpi, Shkolla etj.
Përmasat e Jashtme: 7*2.8*35.8 Cm
Çertifikimi: CE FCC
Rrjeti: Wi-Fi
Materiali i Produktit: Alumin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brava Smart”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme