Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Cader Ambjenti

$58$334

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Cader ambjenti te jashtme, prodhim shume cilesor, mundet te vendoset ne veranda, ballkone ose dhe ne kopshtin tuaj. Diameter i madh 3m e bejne kete çader te pershtatshme per tere hije ne nje siperfaqe te madhe ku ju mundet te vendosni tavolinen dhe karriget. Çikrik me kavo per hapje-mbyllje te çadres, shume i lehte ne perdorim si dhe mekanizem ulje-ngritje te mbuleses ne afersi te çikrikut. Bazamenti me 4 kembe strukture mekanike mundet te montohet ne toke ose nje pllake betoni. Kjo cader ambjenti  mund te ndryshoje ne disa kende sipas deshires tuaj.

Karakteristikat

Materiali : Alumini, pluhur alumini i veshur

Korniza: Kornize me 8 brinjë alumini

Permasat: Te ndryshme

Vendi i origjines: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme