Cizme Ortopedike

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Cizme ortopedike ofrojne nje game gjitheperfshirese te mbajteseve dhe mbeshteteseve per te imbilizuar nyjet e kembes tuaj. Pas aksidenteve ose renieve gjeja e pare qe mund tju ndihmojne jane cizmet ortopedike, qe bejne te mundur sherimin e kembes tuaj ne menyre me te shpejte. Materiali qe eshte perdor per keto cizme ortopedike eshte pelhure komplekse, alumin, najlon. Keto cizme vijne ne permasa te ndryshme dhe ne ngjyra sipas deshires tuaj. Cizme ortopedike jane te certifikuar nga CE dhe ISO. Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj.

Karakteristikat

Permasat: S,M,L,XL
Materiali: Pelhure Komplekse, Najlon, EVA, Alumin, Gome
Ngjyra: E Zeze, Gri ose e Personalizuar
Logo: Sipas Kerkeses
Çertifikimi: CE, ISO
Perdorimi: Mbështetje te Frakturave te Kaviljes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cizme Ortopedike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme