Depilator me Lazer

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Depilator me lazer eshte nje makine depilimi shume efektive. Gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute dhe pa qime. Largoni qimet ne cdo pjese te trupit. Ekran LCD, teper i sigurte gjate perdorimit. Rezultate te menjehershme dhe te gjata ne kohe. Ku kjo e fundit eshte nje nder ato vecori qe ka me teper rendesi. Vijne me ngjyra sipas deshires tuaj gjithashtu dhe me permasa te ndryshme . Mund ta pershtatni ne cfare gjuhe te deshironi.

Karakteristikat

Materiali: Inox, Plastik

Permasat: Te ndryshme

Fuqia: 400W – 1500W – 2500W

Tensioni: 110V – 220V – 240V

Pesha: 25Kg –  45Kg

Origjina: Kine

Çertifikimi: MDRCE, CE, ISO, ROHS

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme