Drita LED per Sera

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Drita LED per sera jane te ndertuara me material alumini. Dizajn i palosshem dhe konsum me i ulet i energjise. Ky produktet eshte i certifikuara nga CE, ETL, RoHS. Ka dizajn te integruar, dalje me e mire  dhe shperndarje e barabarte e drites. Kjo eshte nje zgjidhje e ndriçimit te larte, te ciklit te plote per kultivimin komercial te hortikultures. Drita LED per sera mundesojne rritjen e shpejt te bimes tuaj. Jane shume te thjeshta ne montimin e tyre dhe kane nje konsum te ulet te energjis.

Karakteristikat

Materiali : Alumin

Efikasiteti i ndriçimit te llambes (lm/w): 2.9

Indeksi i pasqyrimit te ngjyrave (Ra): 80

Koha e punes (ore): 50000

Tensioni i hyrjes (V): AC100-277V

Vendi i origjines: Kine

Certifikimi: CE, ETL, RoHS

Fuqia: 640W – 1000W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drita LED per Sera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme