Dron DJI

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Dron DJI me pak se 249 g, peshon afersisht sa nje molle dhe pershtatet ne pellemben e dores. Kompakt dhe i pershtatshem, eshte shoqeruesi juaj ideal i udhetimit, duke transformuar menyren se si i kapni kujtimet tuaja te preferuara. E vogel por e fuqishme. Fale veçorive intuitive dhe te perparuara te paketuara ne nje kornize portative, siguron liri te plote kudo dhe sido qe te deshironi te krijoni. Pavaresisht nese jeni duke xhiruar ne nje plazh te shkrete ose duke kapur detajet e nje bashkimi argetues familjar, Dron DJI mund t’i perballoje te gjitha. Dron me 3 bateri reserve. Me nje jetegjatesi maksimale te baterise prej 30 minutash, Dron DJI  jep me shume se kohe te mjaftueshme per te krijuar fotografine perfekte. Mund t’i rezistoje ererave te nivelit 5 dhe te ngrihet ne nje lartesi maksimale prej 4,000 metrash, keshtu qe pamjet tuaja jane te qendrueshme edhe kur fluturoni pergjate nje vije bregdetare me ere, ose lart mbi nje pyll alpin. Se bashku me videon 2.7K dhe nje gimbal te motorizuar me 3 boshte, Dron DJI siguron cilesi mahnitese te imazhit qe eshte vazhdimisht e qete, pa marre parasysh sa aventureske mund te jete pilotimi juaj.

Karakteristika

Materiali: Plastike, Metalike, Elektronike

Kamera: HD 2.7K

Distanca e Kontrollit: 4 km

Pesha: 249g

Koha e fluturimit: 30 minuta

Koha e karikimit: 2 ore

Sistemi i transmetimit: Wifi

Kapaciteti i baterisë: 2250mAh 2S

Certifikimi: FCC, RoHS, CE

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dron DJI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme