Dron RC

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Dron RC i perbere me 6 sensore, ku shmangia e pengesave ne fluturim do te jete nje spektakel i vertet. Ky Dron RC eshte i bere nga alumini, dhe ka nje peshe 93g. Ai ka nje kamer me rezolucion Ultra HD 4K i cili realizon foto dhe shkrepje me cilesi te shkelqyeshme. Ky dron eshte perfekt per t’u argetuar dhe ne te njejten kohe te kryeje edhe sherbime profesionale sic jane fotot edhe videot e ndryshme. Droni mund te kontrollohet nga telekomanda ne nje diapazon deri ne 50 m. Bere nga materiale me cilesi te larte dhe i projektuar per performance te qendrueshme. Lehte per te vepruar, kompakt dhe i levizshem. Peshe e lehte per t’u mbartur kudo ku deshironi te shkoni. Loje dhe dhurate e persosur per femijet per te permiresuar aftesine e reagimit dhe koordinimin e syrit. Dron RC eshte i certifikuar nga FCC, RECH,CE.

Karakteristika

Materiali: Alumini

Kamera: Ultra HD 4K

Distanca e Kontrollit: 50m

Pesha: 93g

Permasat: 226* 268* 43mm

Certifikimi: FCC, RECH, CE

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dron RC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme