Dron VISUO XS816

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Dron VISUO XS816 me nje jetegjatesi maksimale te baterise prej 20 minutash, jep me shume se kohe te mjaftueshme per te krijuar fotografine perfekte. Me Dron VISUO XS816 ju mund te beni cdo levizje si p.sh : lart,poshte, perpara,prapa, mund ta ktheni majtas,djathtas, fluturim anash, nje celes per ngritje,ulje, nderpreres i shpejtesise. Mbajtja ne lartesi ne pozicionimi i rrjedhes optike e bejne super miqesore per pilotet fillestare. Kamera 4K Ultra HD ne gjendje te perdore çdo piksel te vetem, duke ju mundesuar qe te beni nje shkrepje perfekte. Zmadhimi dixhital, modaliteti i redaktimit MV, nje ndarje e fotografise, videos me nje çeles, eshte shume e lehte qe te perpiloni dhe ndani me lehtesi momente te shkelqyera. Shkrepja e fotos ose regjistrimi eshte shume me i pershtatshem per te perdorur kameren.  Dizajn i palosshem me çante mbajtese shume me i pershtatshem per tu ruajtur dhe mbajtur gjate udhetimit.

Karakteristika

Materiali: Plastike, Metalike, Elektronike

Kamera:Ultra HD 4K

Distanca Wifi: 2.4G WIFI

Distanca e Kontrollit: 80 Metra

Bateria me dron: 3.7V 1800mAh Li-Po

Koha e fluturimit: 20 minuta

Koha e karikimit: 2 ore

Certifikimi: FCC, RoHS, CE, KUQ, EN71, EN62115, CPC, ASTM, MSDS, UN38.3

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dron VISUO XS816”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme