Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Dyshek Masazhues

$13$285

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Dyshek Masazhues i prodhuar me fije mendafshi ngrohese dhe qetesuese. Jastek mbeshtetes per qafen. Masazhoni pjesen e pasme, te siperme dhe te poshtme. Me kete dyshek ju mund te krijoni nje krevat masazhi portativ. Vendoseni ku te deshironi dhe vijeni ne prize. Do te keni nje eksperience te pakrahasueshme. Shtrati i dobesimit me dridhje spirale stimulon pika qe do te jene te dobishme per humbjen e peshes. Shkrin dhjamin fiton rezultate dobesimi pa ndonje efekt anesor. Eliminon toksinat e demshme per shendetin e njeriu. Parandalon qe toksinat te depertojne ne trupin e njeriut nga ndotja, kontakti i lekures dhe goja. Eliminimi i toksinave te keqija ndihmon sistemin imunitar dhe shendetin tuaj. Dizajn i dyanshem per te permbushur nevojat e ndryshme estetike. Metariali i mbuleses eshte mutispandex. Mund te lehtesoje shqetesimin dhe te zvogeloje dhimbjen, te lehtesoje lodhjen, te relaksoje trupin dhe mendjen shpejt. Per te promovuar meridianet e lemuar te trupit, rrisni aktivitetin e qelizave imune dhe rrisni vete-rregullimin e trurit.

Karakteristikat

Materiali: Lekure superiore Pu

Burimi i energjise: Elektricitet

Tensioni: 110V – 220V

Pesha: 4.8 KG

Fuqia: 12V

Certifikimi: CE, ROHS, ISO, 3C, BSCI, ICES, FCC, BG10501141

Forma : Te ndryshme

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

 

Produkte të ngjashme