Ekran per Makina

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Ekran per makina ju mundeson Imazhe, muzike, video, navigator por jo vetem kaq. Teper cilesore dhe me nje ekran i nje kualiteti te larte. Lidheni ekran per makina me pajisjen tuaj smartphone me ane te Bluetooth, jo vetem qe mund te degjoni muziken, video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon. E pajisur me nje mikrofon te integruar i cili pasqyron nje audio tejet te paster qe ju mundeson kryrjen e nje telefonate pa u shqetesuar aspak . Gjithashtu ju mund ta shoqeroni ate me kamer qe tju vije ne ndihme ne momentin kur deshironi te parkoni makinen tuaj. Ekran per makina jane te certifikuar nga CE, FCC, ROHS.

Karakteristikat

Materiali:  Ekran

Permasat: Te ndryshme

Sistemi i funksionimit: Android, IOS

Lidhje: Usb, Bluetooth, TF Card, WiFi i integruar

Çertifikimi: CE, FCC, RoHS

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme