Ekskavatore Germimi dhe Ngarkimi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Ekskavatore germimi dhe ngarkimi  jane nje pjese thelbesore e pajisjeve te renda per shumicen e projekteve te ndertimit. Shpesh te referuar si germues, ekskavatoret perdoren per te gjitha llojet e puneve si trajtimi i materialeve, peizazhi, prishja, projektet e minierave, shpimi i lumenjve dhe ndertimi. Ky lloj ekskavatori me rrota eshte i njejte me nje ekskavator te rregullt, por eshte i pajisur me rrota ne vend te shinave. Duke u rritur ne njohjen per perdorimin e tyre ne projektet e qytetit, ekskavatoret me rrota po behen gjithnje dhe me te perdorurit. Ekskavatori bene te mundur pervec se germimin por dhe ngarkimin e materialeve. Ekskavatoret gjithashtu mund te pajisen me nje shtojce per germimin e vrimave, çekiçe per prishjen e betonit te forte dhe shkembinjve, rrjepes, kompaktore, rakete dhe shume lloje te tjera te ndryshme mjetesh. Te gjitha keto shtojca ndihmojne per ta bere ekskavatorin nje lloj te vertete pajisjesh me shume qellime. Pesha e ketij ekskavatori eshte 4.6T  me fuqi motorrit 60kw. Ekskavatore germimi dhe ngarkimi eshte e certifikuar nga CE/ ISO. Vjen tek ju me nje sere ngjyrash te personalizuar . Paketimi i ketij produkti eshte prej druri.

Karakteristikat:

Perberesit kryesore: PLC, anije nen presion, motor, ingranazh, motor, pompe, kushinete, kuti ingranazhi

Permasa (e gjate * Gjeresia * E larte): 6100m *2100m *2910m

Pesha e makines: 4.6T

Pesha e funksionimit: 500kg-1000kg

Kapaciteti i koves: 0.8-1.5m3

Shpejtesia e punimit: 38 km/orë

Fuqia: 60-89kw

Fuqia e motorrit: 60

Certifikimi: CE/ISO

Vendi i origjines: Kine

Ngjyre: E personalizuar

Paketimi : Dru

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekskavatore Germimi dhe Ngarkimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme