Ekspres Kafeje

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Ekspres kafeje jane te bukur, kompakte dhe praktike per t’u perdorur ne cdo kuzhine. Makina per berjen e kafese ju mundeson kafen sipas shijes tuaj, shpejte edhe me shijen me maksimalete te saj. Jane te ndertuara me nje dizajn mjafte te preferuar qe do ju pershtatet hapesires tuaj dhe i jep nje pamje elegante . Ju ofron nje larmisheri te llojeve te ndryshme te kafeinave qe mund t ‘i pergatisni, keshtu qe nuk ju kufizon ne pergatitjen e kafes. Ka nje presion goxha te fuqishem i cili pergatit cdo gje fantastike dhe me shume shije. Keto ekspres kafeje jane te certifikuara nga CE, CB, KC, RCM, EMC.

Karakteristika

Materiali: Plastik , Inox

Permasa: Te ndryshme

Fuqia: 1500 – 2700W

Tensioni: 230V

Certifikimi: CE, CB, KC, RCM, EMC

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme