Elektroshtepiake te Vogla

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Elektroshtepiake te vogla

Elektroshtepiaket e vogla ne Shumica.al jane ne dispozicion ne forma terheqese dhe dizajne mbreselenese qe e bejne perzierjen e ushqimeve dhe substancave te tjera nje detyre mjaft te lehte. Ato jane prodhuar duke perdorur materiale premium qe i bejne ato shume efektive dhe jashtezakonisht te qendrueshme. Shume perdorues qe i kane perdorur kane dhene vleresime mjaft pozitive. Disa nga karakteristikat me te spikatura te pajisjet e vogla perfshijne lehtesine ne perdorim, shenjat e medha dhe te dukshme te matjes, eleminimin e zhurmes gjate perdorimit dhe pastrimin dhe mirembajtjen e lehte. Keto pajisje permbajne teknologji qe promovon konsum me te ulet te energjise, per kete arsye, ndihmon përdoruesin te kurseje nga buxheti I tij.

Elektroshtepiake te Vogla Dizejnuara Vetem Per Ju

Blini elektroshtepiake te vogla kuzhine me modelet me te fundit ne treg me performance te larte, vetem ne Shumica.al. Ato janë bere nga materiale jo korrozive, anti-ndryshk dhe qe sigurojne jetegjatesi nderkohe qe jane ende funksionale.
Shtresa e jashtme e trupit eshte projektuar me mjeshteri per te krijuar terheqje estetike. Keto elektroshtepiake te vogla janë super praktike dhe jane te pershtatshme per t’u transportuar, duke i bere ato fleksible si ne shtepi ashtu edhe në vendin e punes.

Pajisjet e Vogla te Kuzhines Qe I Nevojiten Gjithkujt

Kur behet fjale per efikasitetin, mos kerkoni me tej se keto elektroshtepiake te vogla te pakrahasueshme nga Shumica.al.
Pajisje kuzhina te vogla te tilla si tostier, mikrovale, beres kafeje dhe pajisje vlimi jane ato qe e bejne shtepine dhe jeten tuaj te funksionojne ashtu siç duhet. Eksploroni pajisjet e vogla te kuzhines qe mund ta bejne gatimin më të shijshem në kuzhinen e familjes tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Inox, Plastike
Permasat : Te ndryshme
Pesha: 4-12 Kg (sipas produktit)
Energjia : 220-240V
Forma : Te ndryshme
Logo: E Personalizuar
Perdorimi: Restorant,bare,kuzhine, shtepi
Paketimi : Karton
Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elektroshtepiake te Vogla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme