Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Ene Kuzhine

$18$39

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Ene kuzhine me material alumini me shtrese jo-ngjitese. Veshja e ketyre paisjeve nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit duke kursyer energjine. Keto ene kuzhine jane te paisura me kapak qelqi per te ruajtur nxehtesine. Jane te pershtatshme per te gjitha llojet e sobave. Bishti i ketyre eneve eshte ndertuar nga drruri ose hekuri . Keto ene kuzhine jane me forma dhe permasa te ndryshme, gjithashtu me ngjyra sipas deshires. Jane shume te thjeshta ne perdorim dhe pas cdo gatimi eshte shume e lehte per pastrimin e tyre.

Karakteristikat

Materiali: Alumin
Diametri: 24cm,sipas deshires
Trashesia : 6mm
Pesha: 5 Kg
Forma : Te ndryshme
Logo: E Personalizuar
Perdorimi: Restorant,bare,kuzhine, shtepi
Paketimi : Karton
Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme