Filtra Ajri per Makina

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Filtra ajri per makina me shumice. Filtrat e ajrit jane te pershtatshem per cdo lloj makine, pavarsisht vitit te prodhimit dhe madhesis se motorrit. Si cdo produkt tek shumica.al dhe filtrat e ajrit kan nje sasi minimale per porosi.

Karakteristikat

Materiali: Fiber Sintetike, Fleta Letre
Permasat: Te Ndryshme
Ngjyra: Sipas Deshires
Jetgjatesia: 30000 – 95000 Km (Sipas Modelit)
Çertifikimi: ISO9001/TS16949

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filtra Ajri per Makina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme