Funde

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Funde te ndertuara me material poliester. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn modern qe sjell nje pamje shume te bukur. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Jane shume praktike per tu veshur gjate gjithe dites. Keto funde ju mund ti personalizoni duke i vendosur logon e biznesit tuaj.

Karakteristika

Materiali: Poliester   

Permasa: Te ndryshme

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme