Fustane Nusesh

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Fustane nusesh te ndertuara  me material prej najloni te nderthurur me lende elastike. Me nje pershtatje mahnitese pas trupit tuaj. E dizenjuar me nje dekolte mjafte te bukur moderne. Vijne tek ju me te gjitha llojet e madhesive. Keto fustane nusesh jane te certifikuar nga CE dhe ISO.

Karakteristika

Materiali: Lende elastike , Najlon

Madhesia: S, M, L, XL

Pesha: 0.6kg – 0.85 kg

Certifikimi: CE, ISO

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme