Goma

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Cilesia eshte vitaliteti i tregut per nje produkt. Goma nje pajisje te perparuara prodhimi dhe pajisje testimi, ekip teknik te bollshem dhe sistem te persosur te kontrollit te cilesise. Ne jemi te perkushtuar te ofrojme produktin e cilesise se siguron performancen maksimale te frenimit ne çdo kusht te dimrit. Perberja silice maksimale e terheqjes siguron nje kapje te shkelqyer te lagesht dhe per kete arsye permireson ndjeshem performancen e frenimit. Perveç kesaj qendron fleksibel ne çdo mot dimeror dhe transferon forcat e frenimit ne menyre te sigurt ne rruge te lagura, te akullta dhe te mbuluara me bore. Goma siguron performancen maksimale te frenimit ne çdo kusht te dimrit. Gjeresia e ketyre gomave eshte 255mm dhe diametri i tyre eshte 21 deri ne 24inc. Ky produkt vjen me nje ngjyre te vetme dhe e certifikuar nga : DOT, ECE, GCC, CCC, INMETRO,SNI.

Karakteristikat:

Materiali: Gome natyrale

Lende e pare: Natyra Gome+çelik+poliester+najlon

Origjina: Kine

Certifikimi: DOT, ECE, GCC, CCC, INMETRO,SNI

Gjeresia: 255mm

Madhesia e buzes: 15 ~ 20

Diametri: 21-24 inç

Madhesia: 275/55ZR20

Ngjyrat: E zez

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Goma”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme