Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Gomone

$126$6805

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Gomone nuk eshte vetem nje menyre perrallore per te zbuluar me shume, por eshte nje aktivitet i shendetshem per te gjitha moshat, nga femijet deri tek mosha e rritur. Ka perfitime te panumerta shendetesore, te cilat perfshijne permiresimin e shendetit tuaj mendor dhe zvogelimin e stresit, si dhe ndertimin e forces dhe stabilitetit tuaj kryesor. Gomone me fryrje jane nje alternative e shkelqyer per zanatet e forta dhe vijne me shume karakteristika dhe perfitime. Ato jane krijuar per te   dalur ne uje dhe per te shijuar nje shetitje te lire. Nje gomone me fryrje ju lejon te ndertoni besimin tuaj ne uje pa pasur nevoje te shqetesoheni per mbylljen. Disavantazhi i kesaj eshte se kembet tuaja mund te lagen pak nga sperkatja e ujit nga levizjet tuaja, por ato jane nje mundesi e shkelqyeshme per muajt e veres. Perfitimi kryesor per te blere nje gomone eshte se ato mund te paketohen kur nuk i perdorni, duke e bere me te lehte per ju qe t’i ruani nese jeni te kufizuar ne hapesire. Plus, ju mund t’i vendosni ato drejtperdrejt ne makinen tuaj dhe te niseni ne aventurat tuaja pa pasur nevoje per nje raft çati. Kjo i ben ato ideale per te kryer udhetimet tuaja brenda dhe jashte vendit. Ju do te gjeni gomone te fryre per aventura ose fryrje me te medha te pershtatshme per dy ose me shume njerez si nje menyre argetuese per te ndare pervojen me familjen dhe miqte.

Karakteristikat:

Materiali: Pvc,Hypalon

Madhesia (gjatesia*gjeresia* lartesi): 305 * 136 * 42cm

Pesha: 11.9KG

Origjina: Kine

Certifikimi: CE

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme