Hardisk te jashtem

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Hardisk te jashtem do te zbuloni nje nga menyrat me te lehta per te shtuar hapesire ​​ruajtese ne kompjuterin tuaj. Gati per t’u perdorur me kompjuterin tuaj dhe nuk kerkohet instalimi i softuerit. Ngarkoni ose kopjoni skedare ne menyre te thjeshte dhe te shpejte nga kompjuteri ose laptopi juaj me hardisk te jashtem. Vijn tek ju me permasa te ndryshme dhe gjithashtu ne ngjyra sipas deshires tuaj. Keto hardisk te jashtem jane te certifikuara nga FCC, CE, VCCI, NATA.

Karakteristika

Materiali: Alumin

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 117 – 268g

Certifikimi: FCC, CE, VCCI, NATA

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme