Hekur Rrobash

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Hekur rrobash perbehet nga  pllaka qeramike qe jep nxehtesi dhe e perhap ate ne menyre te barbarte duke e kombinuar me goditje avulli. Eshte ideal per te gjitha materialet dhe sidomos per sintetike pasi nuk ka le ndonje demtim. Ka dy menyra hekurosje , te thate dhe me avull vertikal . Ka rezistence te madhe ndaj gervishtjeve, rreshqet ne menyre te shkelqyeshme dhe eshte e lehte per tu pastruar. Deperton thelle ne pelhura per heqjen e lehte te rrudhave te vazhdueshme. Me termostat te rregullueshem ku e mbron nga mbinxehja. Me tregues te drites se ndezjes si dhe me funksion vetepastrimi . Kapaciteti per depoziten e ujit eshte 400 ml. Fuqia 2200 W dhe gjatesi kabulli 1.9 meter. Hekur rrobash eshte e certifikuar nga CE,EMC,GS dhe vjen tek ju me ngjyra te ndryshme sipas deshires tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Qeramike, Plastike

Fuqia: 2200W

Tensioni: 220V – 240V

Vendi i origjines: Kine

Avull i vazhdueshëm (g / min): 35

Madhësia e produktit: 310x122x150mm

Certifikimi: CE, EMC, GS

Burimi i energjise: Elektrike

Modele: Te ndryshme

Ngjyre: E personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hekur Rrobash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme