Hoverboard

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Hoverboard me dizajn jo vetem terheqes por edhe praktik. Me vete balancim fale ndertimit te tij do te jete akoma me i sigurt per tu perdorur. Te ndertuara nga materiali plastik + alumin me force te larte. Rezistent ndaj perdorimit afatgjate, gervishtjeve, renieve dhe kundra tronditjeve te rruges fale gomave te trasha. Ky hoverboard eshte i pershtatshem si per femije dhe te rritur fale ndertimit rezistent te tij. Me diameter te rrotave 10 inch siguron kapacitet te madh mbajtes. Goma me cilesi te larte kunder rreshkitjeve dhe me absorbim te goditjeve, ruajne lehtesisht ekuilibrin. Hoverboard vjen i pajisur me drita LED, lidhje bluetooth per muzike dhe bateri te rikarikueshme.

Karakteristika

Materiali: Plastik, Alumin

Permasa: Te ndryshme

Fuqia: 250 – 500W

Tensioni: 24 – 36 V

Burimi i energjise: Elektrike

Pesha: 7 – 9.4Kg

Certifikimi: UL2272, CE-EMC, CE-LVD, BQB,ROHS

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme