Kabina Dushi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Kabina dushi te ndertuara me xham dhe gjithashtu me kornize alumini. Keto kabina kane nje stil te sofistikuar qe shton elegancen ne dekorin e tualetit tuaj. Perbehen nga dyer me xham te temperuar i cili eshte kater deri ne pese here me i forte se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qendrueshmerine e struktures dhe eshte e lehte per t’u montuar. Xhami transparent i kabines dhe korniza e aluminit kombinohet shume mire per nje pamje sa me moderne te tualetit tuaj. Keto kabina dushi jane te certifikuar nga CE.

Karakteristika

Materiali: Aliazh alumini, Xham

Permasa: Te ndryshme

Trashesia e Xhamit: 5mm

Certifikimi: CE

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

 

Produkte të ngjashme