Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Kamera Regjistrimi

$7$64

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Kamera regjistrimi nje nga produktet me te nevojshme per sportet. Nje nga gjerat qe njeriu provon shume pak ne jete ose aspak jane sportet ekstreme qe vendosin jete ne rrezik. Edhe kur guximi merret per te bere dicka te tille sigurisht qe duhet te fiksohet patjeter per mos tu harruar me kurre. Kjo eshte pikerisht kamera qe ju duhet pavarsisht se ku ndodheni, ne det ,ne mal apo ne ajer. Kamera regjistrimi eshte e lehte per perdorimin e saj edhe pershtatet me cdo sfide qe ju doni te provoni. Sportet per te cilat ju mund ta perdorni ate per ta fiksuar si nje moment jane te ndryshme si psh: sportet e ujit, alpinizmi, surfimi, çiklizmi,not, zhytje etj.

Karakteristikat:

Modeli: Te ndryshme

Memorie: Cloud, Karte e Mbeshtetur (MAX 128 GB).

Sensor: CCD, CMOS.

Bateria: 1050mAh 3.7V

Certifikimi: CE, FCC , ROHS

I papershkueshem nga uji: 5 – 30 M

Ngjyra: E bardhe, e zeze

Produkte të ngjashme