Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Kamera Sigurie me Wi-Fi

$16$148

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Kamera sigurie me WI-FI paronamike me nje kend te gjere. Ju mund te shihni video ne kohe reale nga smartphone juaj edhe ne distance. Mund te lidheni edhe kur jeni ne levizje me rrjetin 3G-4G dhe te shihni gjithcka ndodh ne ambientin ku ndodhet kamera. Mund te siguroheni qe gjithcka te jete nen kontrollin tuaj gjate gjithe kohes. Mbani cdo gje nen kontroll me Kamera Sigurie me WI-FI . Shihni hapesiren tuaj te plote ne cdo moment te dites. Vendoseni keto  kamera sigurie ne shtepi, zyre, biznes, dyqan dhe cdo ambjent tjeter qe ju deshironi te kontrolloni dhe mund te shihni por edhe te flisni nepermjet mikrofonit. Mund te monitoroje deri ne 100 metra katror. Pajisja me e nevojshme e cila mund te perdoret edhe si baby monitor. Ka pothuajse cdo gje qe ju nevojitet per nje camera te sigurise se brendshme dhe e vecanta eshte lidhja me wireless. Kjo mund te gjej perdorim dhe si nje kamera e cila regjistron kujtimet tuaja me te bukura. Per t’jua risjelle serish sa here ju deshironi . Per te pare pamjet ne kohe reale mjafton te lidheni ne nje rrjet wifi. Nuk ka nevoje per veprime te tjera. Ju do te keni nje pamje ne kohe reale te baneses apo zyres. Tani nuk eshte me nevoja te coni kabllin nga routeri te kamera. Mjafton qe te keni nje prize ose ushqim per kameren dhe kaq mjafton. Kamera ka nevoje per ushqim te vazhdueshem per te punuar.

Karakteristikat

Modeli: Te ndryshme

Memorie: Cloud, Karte e Mbeshtetur (MAX 128 GB).

Sensor: CCD, CMOS.

Karakteristikat e Veçanta: NIGHT VISION, Audio me dy drejtime, Gjurmimi i levizjes se njerezve,etj.

Fuqia: 12V 1A

Certifikimi: CE, FCC , ROHS

Rrjeti: Wifi

Temperatura e punes : -30 ° C ~ 60 ° C

Paketimi: Karton.

Ngjyra: E bardhe, e zeze.

Instalimi: Brenda dhe jashte godine.

Produkte të ngjashme