Kondicioner Portativ

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Kondicioner  portativ i cili sherben per ngrohjen edhe ftohjen e ajrit pa e thare ate. Cdo stine e vitit do jete per ju relaks edhe komoditet vetem nga kondicioneret qe vijne vetem per ju nga Shumica.al. Temperaturat e ketij kondicioneri i rregulloni sipas nevoje se ambientit tuaj ne termostatin dixhital. Tempraturat fillojne nga -1 grade celcius deri ne 37 ° C. Kondicioneri portativ eshte i perbere edhe me kohemates, ku ju mund te zgjidhni kohen e operimit ne menyre manuale. Funksioni i lekundjes se ajrit te ketij ventilatori mundeson shperndajen horizontale te ajrit te ftohte apo te ngrohte ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen. Kur arrihet mbinxehja ne te, kondicioneri fiket ne menyre automatike duke ofruar siguri perdorimi per ju, ne rast se harroni ta kontrolloni. Eshte i projektuar me zhurme te ulet gjate punes, nuk do te shqetesoheni nga zhurmat bezdisese. Do te kurseni jo vetem hapesire nga kondicioneret e medhenj me kabuj dhe motorr, por gjithashtu energji elektrike. Te perbera nga  kater rrotat qe e bejne te lehte levizjen ne çdo zone te shtepise apo cdo ambient tjeter.

Karakteristikat

Materiali: Alumin ,Plastik

Fuqia: 1015W

Tensioni: 220V

Kapaciteti: 9000 btu – 12000btu

Vellimi i rrjedhes se ajrit: 330m3/ore

Ftohje/Ngrohje: Te dyja opsionet

Vendi i origjines: Kine

Certifikimi: EMC, CB, CE, RoHS, Emf, SASO, LFGB, UR, GS

Burimi i energjise: Elektrike

Telekomande: Po

Modele: Te ndryshme

Paketimi: Karton

Ngjyre: E bardhe , e zez

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Portativ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme