Kufje Bluetooth

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Kufje bluetooth pa fisha mundeson anulimin e zhurmes ne mjedis gjate thirjeve telefonike. Jo vetem kaq por kufjet jane te pajisura me nje modalitet vecanerisht per lojera per audio pa vonese gjate luajtjes. Kufjet bluetooth mundesojne 17 ore perdorim te vazhdueshem. Te pajisura me sensor optik i cili automatikisht do te ndaloje muziken tuaj kur e hiqni nga veshi dhe do ti rifilloje pasi t’i vendosni perseri. Keto kufje bluetooth jane te certifikuara nga CE, ROHS, UN38.3, MSDS, FCC.

Karakteristika

Materiali: ABS

Permasa: Te ndryshme

Certifikimi: CE, ROHS, UN38.3, MSDS, FCC

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme