Lodra Edukative per Femije

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Lodra edukative per femije qe bene te mundur kreativitetin e femijes tuaj. Keto lodra edukative jane te ndertuara nga dru pishe  dhe gjithashtu nga kartoni trashe. Jane produkte per moshen + 2 vjec. Vijn tek ju me permasa te ndryshme  , gjithashtu me ngjyra sipas deshires tuaj . Keto lodra edukative per femije jane te certifikuar nga : CE, EN71, ASTM.

Karakteristikat 

Materiali: Dru Pishe, Kompensatë e Presuar, Karton i Trashë
Ngjyra: Shumëngjyrëshe
Perdorimi: Lojra Edukative, Argetim, Edukim
Grupmoshat: 2+
Certifikimi: EN71, CE,ASTM
Paketimi: Kuti Karton

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lodra Edukative per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme