Lodra per Kafshet

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Lodra per kafshet te ndertuara me material plastik. Me nje forme dhe dizajn interesant . Keto lodra vijne ne permasa te ndryshme, gjithashtu ne ngjyra te ndryshme. Kane nje peshe mjaft te lehte qe bene te mundur argetimin e kafsheve tuaja pa problem. Lora per kafshet tuaja jane te certifikuar nga ISO.

Karakteristika

Materiali: Plastik

Permasat: Te ndyshme

Trashesia : 1mm

Pesha: 86g

Certifikimi: ISO

Origjina: Kine

Logo: Te personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme