Makina Loder per Femije

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Makina loder per femije e ndertuar me material prej plastike . Keto makina loder jane me bateri 12V 4.5A. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Makia loder vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  makina loder eshte shume i vecant. Keto lodra jane te certifikuar nga CE ,EN ,ASTM,EMC.

Karakteristikat

Tipi: Makine
Materiali: Plastike
Lloji i Plastikes: PP
Motorri: Elektrik
Bateria: 12V4.5A
Veçori: 4 Goma me Amortizatore
Permasat: 108*67*52 CM
Pesha Neto: 13.8 Kg
Pesha Bruto: 18.5 Kg
Grupmosha: 2-4, 5-7 Vjeç
Permasat e Paketimit: 111*59*36.5 CM
Çertifikimi: CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makina Loder per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme