Makineri Ski per Palester

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Makineri ski per palester e ben sportin ne dispozicion per te gjithe. I njohur prej kohesh si nje nga stervitjet me te veshtira perreth, zhvillon force dhe qendrueshmeri dhe ushtron kembet, si dhe krahet dhe berthamen. Mund te perdoret si per tekniken e krahut te dyfishte ashtu edhe per ate klasik. Perdor te njejten sistem te rezistences se volantit dhe sistemet e monitorimit elektronik si shikimi yne i brendshem, keshtu qe mund te jeni te sigurt se makina eshte bere e qendrueshme. Perveç qe eshte i qendrueshem dhe i ndertuar mire, makineria ski eshte i sofistikuar, me nje monitor te avancuar qe siguron te dhena te menjehershme, te sakta te performances. Pavaresisht nese jeni nje skiator elitar nder-vend qe kerkon te permiresoje fuqine tuaj te votimit, nje entuziast i fundjaves qe deshiron te hyje ne forme per sezonin e skive, ose thjesht dikush qe kerkon nje stervitje te shkelqyeshme, do t’ju ndihmoje te arrini qellimet tuaja. Makineri ski per palester eshte shume i forte dhe kerkon pak mirembajtje. I pershtatshem per qendrat e fitnesit, klubet sportive dhe zona te tjera publike me shume perdorues.  Trajnimi permireson forcen, qendrueshmerine, qendrueshmerine thelbesore, kordinimin, aftesite teknike dhe VO2-max (marrja maksimale e oksigjenit). Per me teper, do te fitoni djegie te konsiderueshme pas trupit dhe tonifikim te trupit. Aftesia per te stervitur ne nje pozicion ne kembe. Amortizuesi spiral ju lejon te rregulloni shpejt rrjedhen e ajrit ne volant, keshtu qe ju mund te ndryshoni ndjenjen e terheqjes qe i pershtatet preferences tuaj. Ekrani LCD, Monitoret e Performances na lejojne te percaktojme ne menyre objektive perparimin. Rezistenca e stervitjes mund te rregullohet nga niveli 1-10. Rrotat e transportit ne pjesen e perparme sigurojne manovrim te lehte. Çfaredo qe te jete moti ose kushtet, makina e brendshme e skive per ski vend eshte gjithmone ne dispozicion. Montimi ne mur ofron opsionin me kompakt, ndersa mbajtesja e dyshemese, me kuverten e saj kunder rreshqitjes dhe rrotat e rreshqitjes, siguron nje zgjidhje te gjitha ne nje qe e ben te levizshem.

Karakteristika

Materiali: Çelik

Madhesia: 160*60*214CM

Pesha: 65KG

Ngarkesa maksimale: 200KG

Certifikimi: CE

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Ski per Palester”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme