Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Masazhues Fytyre

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Masazhues ftyre ideal per te patur gjithmone pamjen rinore dhe te fresket. Tashme do te jete pjese e pandashme e rutines tuaj te mbremjes, per heqjen e make-upit. Pas vendosjes se serumit apo kremit te fytyres ky masazhues do te perthithe akoma me mire perberesit. Pajisja mund te perdoret gjithashtu per te masazhuar dhe ndihmuar ne uljen e inflamacionit apo fryrjes ne zona te ndryshme te lekures. Stimulon qarkullimin e gjakut dhe permiresimin e tekstures se lekures, duke dhene nje ndjesi terheqje dhe shtrengimi ne lekure. I perbere nga xhel i bute dhe i pershtatshem me lekuren tuaj,  ngrin shpejt dhe  masazhon ne menyre te njetrajshtme. Keto masazhues ftyre jane te certifikuar nga CE, ISO, ROHS.

Karakteristikat

Materiali: Plastik, Inox

Permasat: Te ndryshme

Fuqia: 30W

Origjina: Kine

Çertifikimi: CE, ISO, ROHS

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme