Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Motorr Uji

$2400$13000

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Motorr uji me sediljen e tij shume te rehatshme, hapesire per shume se 1 person, grupin premium te funksioneve dhe motorit eshte ndertuar per te eksploruar ujin. Ky lloj  motorri uji ka nje ekran me prekje 4.3 ‘. Eshte i perbere nga nje motorr 4 cilindrik, dhe shpejtesia qe mund te arrijne keto motorra eshte 300 kf. Pesha e tyre eshte 280kg dhe kapaciteti i ngarkeses mbi motorr eshte 240kg. Karakterizon shpejtesin per personalizimin e udhetimit tuaj, dhe siguron te gjitha funksionet vitale te ekranit dhe menyren e sigurise per te parandaluar perdorimin e paautorizuar. Drejtuesit kalojne nga perpara ne neutral ne ate te kundert me nje terheqje te mbytjes duke rezultuar ne ngadalesim me te lehte, kthim mbrapsht dhe ankorim.  Zona e ruajtjes se thate eshte e perkryer per peshqir dhe sende te tjera te domosdoshme. Motorr uji eshte i certifikuar nga CE.

Karakteristikat:

Materiali: Celik, Plastik

Madhesia (gjatesia*gjeresia* lartesi): 3300* 1230* 1120m*

Kuaj fuqi: 115 – 300 kf

Cilindrat: 4

Kapaciteti i motorit: 1201cc – 1500cc

Pesha: 280 kg

Ngarkesa maksimale: 240 kg

Karburanti : Benzin

Origjina: Kine

Certifikimi: CE

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme