MP3 per Makina

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

MP3 per makina  ju  mundeson kryrjen ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio. Gjithashtu ju mund te degjoni muzike ne format  MP3 dhe WMA. Mp3 per makina suporton usb ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike. Ju mund te beni nderlidhje nepermjet fishes AUX. Ndalon dyfishimin e zerit ne momentin kur ju po kryeni telefonaten . Keto mp3 per makina jane te certifikuar nga CE,ROHS.

Karakteristikat

Materiali: Aliazh alumini, Plastik

Permasat: Te ndryshme

Tensioni: 12-24v

Pesha: 20g – 35g

Sistemi i funksionimit: Android, IOS

Lidhje: Usb, Bluetooth

Çertifikimi: CE, RoHS

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme