Oxhak Dekorativ

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Oxhak dekorativ te ndertuara me material celiku . Eshte shume e lehte per ta instaluar. Dizajni perfekt dhe bashkekohor e ben kete oxhak dekorativ lehtesisht te adaptueshem ne ambient. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu dhe ngjyrat mund ti zgjidhni sipas deshires tuaj. Keto oxhak dekorativ jane te certifikuar nga CE, RoHS, GS, CB, ERP.

Karakteristikat

Materiali: Celik

Permasa: Te ndryshme

Fuqia: 1000W/2000W

Tensioni: 220 ~ 240V

Vendi i origjines: Kine

Certifikimi: CE, RoHS, GS, CB, ERP

Burimi i energjise: Elektrike

Ngjyre: E personalizuar

Produkte të ngjashme