Pajisje Automatike per Tharjen e Duarve

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Pajisje automatike per tharjen e duarve cila eshte me rezistence te larte dhe material cilesor. Eshte teper e lehte ne instalim dhe perdorim. Nje pajisje praktike dhe cilesore ne te njejten kohe. Mjafton t’a vendosni ne prize dhe ajo do te filloj funksionin e saj menjehere. Ju mund t’a instaloni fare lehte dhe pa mundime. Eshte e mbeshtjelle prej aliazhit te aluminit i cili eshte teper cilesor dhe rezistent. Tharesja e duarve eshte me sensor infra te kuq, ku sensori sherben per te ndjere levizjen tuaj te duarve dhe fillon menjehere punen e tij. Keto pajisje automatike per tharjen e duarve jane te certifikuara nga CB, CE, EMC, RoHS.

Karakteristika

Materiali: ABS     

Permasa: Te ndryshme

Fuqia: 1500 – 2300W

Tensioni: 220V

Burimi i energjise: Elektrike

Certifikimi: CB, CE, EMC, RoHS

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme