Paketim Kartoni

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Pavaresisht se sa eshte buxheti juaj, ju mund te gjeni nje kuti kartoni te persosur per produktet tuaja. Jane te gjitha te ngjitura dhe te mbuluara me nje substrat kartoni qe mund te teksturohet per te shtuar nje ndjenje edhe me premium ne paketimin tuaj. Keto paketim kartoni ju mundesojn qe ti shtoni stampim dhe dekorimin per t’u siguruar qe produkti juaj te dallohet. Kutite tona jane perfekte per nje larmi produktesh te ndryshme.  Keto paketim kartoni jane te certifikuar nga BSCI, NBCU, FSC, Sedex .

Karakteristikat

Materiali: Karton

Permasat : Te ndryshme

Trashesia: 1mm

Origjina: Kine

Certifikimi : BSCI, NBCU, FSC, Sedex

Logo: E personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme