Paketim Plastik

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Nje nga prodhuesit kryesore te paketim plastik, e specializuar ne lloje te ndryshme te printimit dhe paketimit te produkteve, duke perfshire kuti dhurate me ngjyra plastik , qese plastike etj. Ne ofrojme sherbime nga projektimi, prodhimi dhe shperndarja. Trashesia e plastikes tek keto produkte eshte 0.16mm – 0.2mm  . Paketim plastik vjen tek ju me permasa sipas deshires tuaj , gjithashtu ky produkt mund te brandohet me logon tuaj te biznesit. Ky produkt mund te ruaje performance te qendrueshme gjate mos perdorimit te tyre.  Transparence e larte, shkelqim i mire, butesi, anti-plakje, rezistence e mire e ozonit, jo toksike dhe rezistence ndaj temperaturave super te larta.

Karakteristikat

Materiali: Plastik

Permasat : Te ndryshme

Trashesia: 0.16mm – 0.2mm

Origjina: Kine

Logo: E personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme