Pallto

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Pallto te ndertuara me material poliester gjithashtu dhe pambuk. Jane shume te rehatshme, te ngrohta dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn klasik qe sjell nje pamje shume te bukur. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Jane shume praktike per ti veshur gjate gjithe dites. Keto pallto ju mund ti personalizoni duke i vendosur logon e biznesit tuaj.

Karakteristika

Materiali: Poliester, Pambuk  

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 0.6Kg – 1.25 Kg

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme