Paruke

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Per ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar, onde me te zhdervjelleta dhe me voluminoze dhe sa me natyrale duke nisur qe nga rrenjet deri te majat. Tani floket e imet dhe mungesa e tyre kane nje zgjidhje te persosur. Ne ju rekomandojme keto paruke si nje alternative e shkelqyeshme dhe nje zgjidhje ideale. Ju mund te shkurtoni gjatesine ose stilin ne ate gjatesi qe ju pelqen. Nje produkt pothuajse i padallueshem nga floket tuaj. Jane te shpejta dhe te lehta per t’u perdorur. Baza e madhe qe ajo disponon, siguron me shume mbulim per ju. Krijon iluzionin e rritjes si floke natyrale. Keto paruke jane te certifikuar nga CE.

Karakteristika

Materiali: 100% Floke Njerezor

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 150g -350 g

Certifikimi: CE

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme