Pasqyra Dekorative

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Pasqyra dekorative jane bere teresisht nga bastun prej palme kacavjerrese te vertete. Bastun prej palme kacavjerrese eshte nje material natyral, i rinovueshem qendihmon ne parandalimin e pyllezimit dhe degradimit te pyjeve. Kjo jane pasqyra miqesore me mjedisin, bien ne sy leht, me cilesi te larte dhe me stil per hapesiren e shtepise tuaj. Jane ne dispozicion te gjitha ngjyrat qe do i japin ketyre pasqyra dekorative mjaft elegance.

Karakteristika

Materiali: Bastun, Xham

Permasa: Te ndryshme

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme