Pelena Rrobe Shumeperdorimshe

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Pelena rrobe shumeperdorimshe eshte e ndertuar nga poliester me trashesi 2ml. Keto pelena jane shume te rehatshme dhe shume te thjeshta per larjen  dhe pastrimin e tyre. Keto pelena rrobe shumeperdorimshme vijne te ju me ngjyra te ndryshme dhe permasa sipas kerkeses tuaj. Materiali i brendshem qe permbajne keto pelena eshte perlhure qe e bene me komode rehatin ne perdorim  per  femijet  tuaj.

Karakteristikat

Përmasat: 13*35cm ose e Personalizuar
Përmasat e Paketimit: 53cm*38cm*48cm
Materiali i Brendshëm: Pëlhurë jo e Endur
Materiali i Jashtëm: Poliestër PUL me Film TPU 2 ml të Trashë
Ngjyra: Sipas Dëshirës
Dizajni: Sipas Dëshirës
Grupmosha: Foshnje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena Rrobe Shumeperdorimshe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme