Perde

$5$49

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

Kto perde jo vetem qe bllokon plotesisht driten e diellit nga hyrja ne dhome, por gjithashtu kontrollon hyrjen e zhurmave te padeshiruara dhe te largeta te cilat ndonjehere mund te jene shume shqetesuese. Keto perde jane perfekte per te krijuar nje nate si ambient gjate dites e cila ju ndihmon te beni ate ore shtese gjume gjate dites ose nje gjume te shpejte pasdite. Ngjyra te ndryshme dhe gjatesi te disponueshme. Kjo game e gjere ngjyrash ju lejon te dekoroni te gjithe shtepine tuaj me perde te se njejtes cilesi per te shmangur nje dekorim cope -cope. Kto perde vjen me kravata qe ju jep perfitimin e shtuar te berjes se perdes tuaj ne nje menyre me stil per te shtuar ate bukuri dhe hir ne dhomen tuaj gjate çdo rasti te veçante. Perde me panele te dyfishta eshte aq i forte sa nuk valevitet me eren e ventilatorit. Ajo qendron ne vendin e saj dhe erresira e dhomes tuaj mbetet e paprekur ne menyre qe te mos kete shqetesime ne dhomen tuaj.

Karakteristikat

Materiali: 100% polyester

Modeli: Shtypur, e lyer me fije

Stili: Moderne

Origjina: Kine

Certifikimi: OEKO-TEX STANDARD 100

Tensioni i motorizuar: 110-240V

Permasat: Te ndryshme

Ngjyrat: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme