Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Pishina

$30$1373

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Sezoni i plazhit eshte me i bukuri per te gjithe, po ashtu edhe per femijet te cilet gezojne çdo moment te tij. Per t’i dhene me shume kenaqesi dhe siguri, kto pishina plot ngjyra dhe me forma te ndryshme, dhe me nje material te bute plastik, do t’ju ndihmoje ju dhe femijen tuaj te zbaviteni pa mase. Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur. Materiali qe eshte perdorur eshte mjaft rezistent si ne ambjentet tuaj te jashtme apo te brendeshme. Keto pishina jane te certifikuar nga CE, ICTI,GSV,ASTM,EN71.

Karakteristikat

Materiali: Plastik

Madhesia: Te ndryshme

Trashesia: 1.5 mm

Origjina: Kine

Certifikimi: CE, ICTI,GSV,ASTM,EN71

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme